Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Witaj w Klubie!

Drukuj

Chcesz działać z nami lokalnie?
Lubisz Przyrodę?
Lubisz pracę zespołową?


Dobrze trafiłeś / trafiłaś!
 
Dołącz do Nas! Przyrodzie potrzebna jest każda para rąk, mądra głowa i szybkie działanie.

Nasi Lokalni Liderzy są pełni pasji i pomysłów. Dołącz do nich – wesprzyj ich swoją wiedzą i umiejętnościami. Kluby są wspaniałym miejscem do poznawania przyrody
i samorozwoju.
Tutaj masz szansę zmienić kawałek świata – chociażby ten najbliżej Ciebie.
 
Kto wie - może wspólnie zbudowana platforma dla Rybitw na pobliskim stawie będzie dobrym początkiem Twojej pracy na rzecz lokalnej Bioróżnorodności? A może w Twoim miejskim parku wciąż nie ma budek lęgowych? Zawsze też możesz wybrać się z nami na wspólny spacer z lornetką.
 
Łączymy Ludzi
Nieważne ile masz lat, nieważne gdzie pracujesz - w Klubie spotkasz ciekawy bioróżnorodny tłum, połaczony pasją dla Ptaków i Przyrody.
Nasza wciąż rozwijająca się społeczność, to okazja do spotkań, warsztatów, wspólnej pracy i zabawy. Jeśli poszukujesz przyjaciół, pozytywnych wibracji i Przyroda nie jest Ci obojętna – zapraszamy do Klubów Ptaków Polskich.


Bądź na pTAK! Dołącz do Nas
Razem zrobimy więcej.

Poniżej mapa z naszymi Lokalnymi Klubami i wybranymi aktywnościami.
Zaangażuj się – i zagęść ją!
Znajdź najbliższy Klub albo załóż nowy:


 

 


Legenda:
 Biura Ptaków Polskich
 Kluby Ptaków Polskich

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat działalności Lokalnych i Regionalnych Klubów Ptaków Polskich, skontaktuj się z nami:

Emilia Sokołowska
e-mail: emilia.sokolowska@ptakipolskie.pl
tel. kom.:  609 509 895
 
Do zobaczenia!
 

 
 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.