Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Festiwal Filmowy im. Braci Wagów

Drukuj

Drodzy Sympatycy Festiwalu im. Braci Wagów, Przyjaciele,
 
Pani Joanna Wierzbicka-Rusiecka, twórczyni Międzynarodowego Festiwalu Filmów Przyrodniczych im. Braci Wagów, powierzyła jego dalszą organizację naszemu stowarzyszeniu. Informujemy, że kolejna - VIII  edycja planowana jest jesienią 2016 roku. W tej chwili pracujemy nad znalezieniem partnerów i funduszy, które zabezpieczą zarówno jego najbliższą edycję, jak i dalszą przyszłość. O kolejnych szczegółach i wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco, na naszej stronie internetowej. 

Wszyscy, którzy są zainteresowani udziałem w Festiwalu i chcieliby zgłosić swoje filmy, mogą wysyłać je na adres:

Joanna Wierzbicka-Rusiecka
ul. Wojska Polskiego 12/3
19-104 TRZCIANNE
 

Dodatkowych informacji udzieli też Paweł Kąkol
(tel. 501-75-62-64, mail pawel.kakol@ptakipolskie.pl)
 

 
 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.