Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Polskie Targi Ornitologiczne 20-22 października

2017-10-10 Drukuj
 

Polskie Targi Ornitologiczne 20-22 października Z przyjemnością zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Polish Bird Fair

Polskie Targi Ornitologiczne

Jeziorsko
 
Weekend z Komisją Faunistyczną to zaplanowany na 20-22. października zjazd terenowy, na który zapraszamy obserwatorów ze stowarzyszeń i kół ornitologicznych z całej Polski. Liczymy także na zainteresowanie mieszkańców okolicznych miejscowości. W programie wydarzenia znajdują się także spotkania z Komisją Faunistyczną, panel dyskusyjny, oraz spotkanie integracyjne. Podczas wydarzania prezentowane będą urządzenia i sprzęt terenowy, udostępniony przez sponsorów i delegacje firm partnerskich prezentujących usługi związane z podróżami i inną działalnością w terenie.

Więcej informacji o targach można znaleźć tutaj.

 
 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.