Poznaj, Pokochaj, Pomóż...

Konkurs "Poznaj Orła"

2017-07-05 Drukuj
 

Konkurs
Znasz wszystkie ptaki szponiaste występujące w naszym kraju? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z ptakami?

Konkurs POZNAJ ORŁA! to świetna okazja żeby się o tym przekonać.  Wejdź na stronę www.ptakipolskie.pl/PoznajOrla, rozpoznaj 10 „tajemniczych ptaków”, wypełnij formularz konkursowy i wyślij na adres ptakipolskie@ptakipolskie.pl.
Czekamy na Wasze zgłoszenia!  Na Was czekają atrakcyjne nagrody :)
Życzymy dobrej zabawy!

 

 
 
Jestem na pTak Bądź na pTAK
Dzięki naszej Kampanii chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świat obok nas. Na tych wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi w gruncie rzeczy tak wiele nas łączy. Zapraszamy do współpracy i zabawy.
Bagna są dobre Bagna są dobre
W regionie Ujścia Warty wdrażamy bardzo dobry partnerski projekt - Bagna są dobre! Odtwarzamy zniszczone kiedyś mokradła. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo przeciwpowodziowe w dolnym biegu Warty i Odry.
Orlik grubodzioby Orlik Ptak Jakich Mało
Mamy ich w Polsce zaledwie 15 par. Znikają - wraz z ostatnimi bagiennymi łąkami, na których polują - i z ostatnimi podmokłymi lasami, gdzie zakładają gniazda i wychowują młode. Jedyną ostoją tych ptaków w naszym kraju jest Dolina Biebrzy. Tutaj też wdrażamy partnerski projekt.
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej Łąki Polski Północnej
Przywrócenie właściwego stanu ochrony podmokłych łąk i pastwisk w wybranych obszarach Natura2000 w Polsce Północnej
© Copyright by Ptaki Polskie, wszelkie prawa zastrzeżone.